Огляд: «Один в полі не воїн»

Журнал «ІМХО» завітав на шоу-концерт «Вар’яти». «Вар’яти» – це невеликий колектив людей, які пропонують глядачеві цікавий український гумор. Відрізняється від аналогів він хоча б тим, що є поза політикою (як вже набрид цей політичний гумор!) та позбавлений нецензурних висловів. А це вже – великий плюс. Ідейний натхненник, людина, яка створила це шоу та живе ним – це Сергій Притула, відомий своїми виступами у «Comedy UA», «Файна Юкрайна» та з інших проектів. Саме він вирішив створити такий унікальний проект і довести, що гумор може бути виключно українською, без політики та нецензурних висловів, а головне, що смішним та цікавим глядачеві.

Варяти
Огляд концерту Ви можете прочитати, клiкнувши на будь-яке слове з цієї фрази ;)

Як вже стає доброю традицією, журнал «ІМХО» полюбляє спілкуватися з головними персонами тієї події, про яку розповідає своїм читачам. Тож, ми представляємо Вам ексклюзивне інтерв’ю з Сергієм Притулою для читачів журналу «ІМХО».

line_violet

Сергій, доброго вечора. Що саме Вас спонукало створити такий проект «Вар’яти» – виключно комерційний інтерес чи щось інше?

line_violet

Було кілька причин одразу. По-перше, був творчий «голод», бо у березні 2009-го я пішов з українського Камеді і мені дуже не вистачало глядача, оплесків і т.д., а по-друге, хотілося зробити гумористичний проект з україномовними творчими одиницями, бо на той момент подібна ніша була зовсім вільною, якщо не враховувати кількох локальних гумористичних шоу по обласних центрах на Заході України. Результат Ви знаєте. Цього травня «Вар’ятам» виповнилось 5 років.

line_violet

Варяти

line_violet

Якби Вам запропонували виступити зі своїм шоу безкоштовно, Ви б погодилися?

line_violet

Це траплялось і неодноразово. Зазвичай, це були благодійні заходи. Подібних імпрез ми ніколи не цурались.

line_violet

В чому фішка шоу «Вар’яти»? Чи іншими словами – чому глядач повинен прийти саме на ваш концерт?

line_violet

Тому що смішно:). Тому що це можливість переконатись, що гумор українською – це не тільки коли дядько у вишиванці читає гуморески Глазового, а й сучасні мініатюри, монологи, пісні, які можуть розсмішити найвибагливішу публіку. Тому що без матюків і без «туалетного» гумору.

line_violet

Як Ви відноситися до «чорного юмору»?

line_violet

Позитивно, але за принципом «міра і місце». Тобто такий гумор має бути недоступним певній аудиторії, наприклад підліткам чи старшому поколінню.

line_violet

Чи є для Вас якісь теми, які заборонені для жартів?

line_violet

Фізичні вади. Все решта можна «стібати».

line_violet

Чи траплялися у Вашому житті історії, коли Вам приходилося вибачатися за свій жарт? Якщо так – то розкажіть одну із них.

line_violet

Якось на зйомках я підсміхався над одним гостем з Москви, який 11 років прожив у цивільному шлюбі, що, мовляв, йому забракло сміливості взяти на себе відповідальність і одружитись із тою дівчиною офіційно, завести діток. На що гість, трохи зніяковіло сказав, що з дітками, нажаль не виходило… я почервонів і вибачився, позаяк, з мого боку це було досить нетактовно. З дітками не завжди виходить… мені було дуже незручно перед людиною.

line_violet

Варяти

line_violet

Наш журнал «ІМХО» спеціалізується на авторському матеріалі, на власній думці. Наскільки Ви принципова людина у питанні відстоювання своєї думки? Чи створювало це колись незручні ситуації, які?

line_violet

Я маю щастя висловлювати власну думку як у кадрі на ТБ, так і зі сцени на концертах. Зазвичай, я не говорю чогось, у чому не впевнений. Якщо маєш достовірну інформацію то і відстоювати власну думку не важко. А змінювати власну позицію тільки заради того, щоб комусь догодити чи комусь сподобатись, то не маю такої дурної звички. Чи створювало це якісь незручні ситуації? Бувало… особливо коли критикуєш поведінку невігласів, які свою дурість прикривають значком депутата Верховної Ради:)

line_violet

Дякуємо Вам за цікаве спілкування, бажаємо подальших успіхів Вам і Вашому проектові!

line_violet

Журнал «ІМХО» висловлює подяку організаторам, які надали можливість побувати на концерті «Вар’яти».

Обирайте краще – читайте журнал «ІМХО», у нас завжди цікаво:)

(c) KilaV

Читайте також:

МУЗЫКА: «КУЗЬМА СКРЯБІН: САМ СОБІ КРАЇНА»

ОДИН В ПОЛІ НЕ ВОЇН — ОГЛЯД ВИСТУПУ ШОУ «ВАР’ЯТИ»

СРАЖЕНИЕ НА ТЕАТРАЛЬНОЙ СЦЕНЕ

 

Добавить комментарий