Тільки тоді, коли любимо ми

Якось спитала ти.

Так чому ж я з тобою?

Черги до входів у Палац Спорту майже завжди знаменують концерти популярних виконавців. Тим паче, за декілька годин до концерту. Крім того, в нетипову для справжнього весняного березня – морозну погоду. Що ж саме змусило прийти всіх цих людей сьогодні сюди?

«Не хотів би я опинитися серед тих, хто в черзі. Всі розмови зараз тільки про це. Не про концерт, а про те, щоб вони не мерзли, зайшли, і ми всі разом погрілися ці 2 години, які триватиме концерт», – так розпочав прес-брифінг виступу у Харкові фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

В рамках туру «Голий Король» культовий український колектив ще з осені минулого року завітав до багатьох міст України. До нашого міста хлопці приїхали потягом через погані погодні умови, не взявши з собою килима-героя відеокліпу на однойменну композицію, на якому також грали минулі концерти туру. Але дещо з концепту нової платівки «Бумбокс» все ж показали харків’янам. Ні, не голого короля. Якщо й було щось оголене сьогодні на сцені, то, можливо, тільки душа.

Харківський концерт емоційно стартував з композицій міні-альбому. Сам диск складається всього з шести треків, серед яких сингл «Колишня» і акустична версія пісні «Люди». До того ж артисти зробили подарунок для тих, хто також як і вони закоханий в справжню музику, створивши якісний вініл:

«Це мрія кожного музиканта випускати вініл. Цей вініл був надрукований в Італії, зроблений в Україні… Вийшов дуже крутий звук, якщо ви меломан і маєте змогу послухати, то отримаєте масу насолоди», – поділився Андрій Хливнюк.

Кажуть, у кожного виконавця своя публіка, що, зазвичай, повністю відображає його творчість та характер. Шанувальники «Бумбокс», затамувавши подих, слухали рядки ліричних «Пєпєл», «Дитина», «Та4то», проговорюючи їх за Андрієм.

Фронтмен закликав не припиняти вірити в себе і запевняв, що якщо вони, прості хлопці, змогли здійснити свою мрію, то й кожен в цьому залі зможе.

Сьогодні Палац Спорту взагалі був не схожий сам на себе. І те, що слухачі його заповнили не повністю, імхо, нагадувало великий квартирник. Харків’яни вгадували наступну композицію виступу майже з першої ноти, підтримуючи артистів оплесками, а популярні «Вахтерам», «Поліна» та «Квіти в волоссі» очікувано отримали найбільший відгук у аудиторії.

Тим не менш, можна сказати, що нові композиції, зокрема «Сталеві квіти» та «Болєльщик», також не були обділені увагою публіки. «Бумбокс», попри те, що існує вже 14 років, зовсім не зупиняє свій локомотив творчості, а прямує далі. За словами Хливнюка, якщо слухачі дозволять, то хлопці хотіли би займатися улюбленою справою до самої старості.

Про майбутні плани «Бумбокс» розповіли так:

«Ми на етапі репетицій, вже є замальовки. Але рано ще говорити…. Нас чекає фестивальне літо, досить напружене, але я сподіваюсь, протягом весни ми встигнемо накопичити якусь частину матеріалу для наступної платівки».

Майже двогодинний концерт справив неймовірне враження на всіх присутніх. Тому, за добрим звичаєм, шанувальники не відпустили гурт та зажадали за неписаним музичним законом виступ «на біс». Лірична «Спи собі сама» Кузьми Скрябіна запалила вогнями увесь зал та серце кожного, хто був присутній тут.

Бідам усім на зло.

Коли обоє рябоє.

Ти моя, щоб не було.

Ось чому я з тобою.

(с) Бумбокс – Люди

© Лена Леонова

Фото: Oleg Kryptir

Читайте также:

Добавить комментарий