В Харькове стало известно тайное о Кузьме

13 березня в клубі «Jazzter» відбувся творчий вечір присвячений загадковому, запальному і чесному Андрію Кузьменку та його таємничій особі. Більше року минуло як він трагічно загинув. Його пісні досі співають і люблять. Андрій написав дуже багато пісень, але одні з них слухають більше, а інші трішки менше.

Ось чому в цей вечір лунали ті архівні композиції Андрія, які рідко виконувались або взагалі не відомі широкому загалу.

03_13_Kuzma_2

Організатори вечора відразу попередили, що популярних хітів Андрія, типу «Старі Фотографії», «Спи собі сама», «Хлопці-олігархи» – не буде!

Тому було вирішено спеціально для вечора «Невідомий Кузьма» створити гурт під оригінальною назвою «Хробак» – в честь однойменного альбому групи, який вийшов в 1999 році.

Вечір проходив в затишній атмосфері клубу «Jazzter», де гості присіли за столики чи просто стоячи насолоджуватися видовищем, злегка підтанцьовуючи в такт.

Вечір розпочався казкою Андрія Кузьменка «Тарасик, тролейбус і святий Миколай», яку прочитав на сцені інородний театр абсурду «Воробушек». Потім новостворений гурт «Хробак» виконав пісні ще з електронного періоду творчості Скрябіна – «Амнезія», «Мудрий, бо німий», «Клей», «Загублений рай», які глядачі слухали заворожено.

03_13_Kuzma_3

Далі було показано документальний фільм про Кузьму. Після якого музичний вечір продовжився. На сцену вийшов дивній чоловік в квітчатій сорочці, штанях та солом’яному брилі на голові. Він запевнив глядачів, що перед ними зараз знаходиться одна із потаємних особистостей Кузьми, а саме – злий репер Зеник, та виконав декілька пісень з захмарною кількістю нецензурних слів. Почувши які, публіка оживилась та голосно аплодувала.

03_13_Kuzma_4

Після виступу Зеника на сцені зазвучали більш спокійні композиції – «Цукор», «Місто», «Очі, що міняють колі», та інші. Багато людей з залу підспівували.

03_13_Kuzma_5

Близько одинадцятої глядачів чекало продовження вечора, а саме Dj-set реміксованих пісень Кузьми з раннього періоду його творчості. Під таку музику справді приємно відриватись, що з задоволенням і робили люди в залі.

03_13_Kuzma_6

Загалом вечір вийшов дійсно ліричним, місцями смішним, а головне – справжнім. На останок хочеться побажати нашим читачам завжди знаходити щось нове навіть у невідомому старому та завершити словами із пісні «Скрябіна».

«Я хочу бути сам, як добре мені там»

© Галина та Людмила Нікітіни

Фото: Катя Осадчая


Читайте також:

Друзья, которые помнят и любят Кузьму
С Днём Рождения, Кузьма
Музыка: "Кузьма Скрябін: Сам собі країна"