Серіал про життя українськоїї молоді в сучасному світі | 15 лютого

r_02_15_serial

«5baksiv» це перший український веб-серіал, що створений за підтримки BBC Media Action та фінансується урядом Великобританії та Держдепартаментом США. Серіал про життя українськоїї молоді в сучасному світі.

Як знайти своє призначення молодій людині?

Чи можна працювати із задовленням і отримувати нормальний прибуток вже тут і зараз, не витрачаючи роки на становлення так званої кар'єри?

Почати свій бізнес в Україні і зробити його стабільним та прибутковим - міф чи реальність?

Це все можно дізнатися не тільки у сериалі, але і 15 лютого в SafariHall. Для вас будуть виступати троє спікерів, до яких ви зможете поставити запитання, озвучити власну позицію та отримати цінні практичні поради з приводу майбутнього.

http://newgen.com.ua/obshhestvo/item/867-5baksiv-safarihall.html
Спікер №1: Руслан Ткаченко - головний продюсер серіалу 5baksiv і за сумісництвом "кіллер" з того ж таки серіалу. Розкаже... а все, що спитаєте, те і розкаже, власне. Точно про зйомки, гранти, форс-мажори, продюсування та кіно в Україні.

Спікер №2: Денис Ейдер, він же Зеник . Чому вибрав професію актора, якщо збирався стати юристом чи археологом, чи можна заробити в українскьому кіно та чи вірить він в успіх в рідній країні – всі ці питання підніме, розкриє та покладе, якщо буде треба.

Та спікер №3: Алевтина Ламах - тренер, коуч-консультант, експерт з підбору персоналу, керівник компанії «Олександрія», засновник проекту «Школа Якості Життя». Алевтина у підтримку теми про профорієнтацію розповість про те, чому складно знайти роботу своєї мрії або взагалі будь-яку роботу, як зрозуміти своє призначення, про методи пошуку і втілення своїх бажань, про те, як підвищити свою особисту ефективність та багато іншого.

Приходьте 15 лютого о 16:00 в SafariHall, що за адресою: проспект Московський, 47.

Цілком безкоштовно, але кількість місць обмежено! Приєднуйтесь, чекаємо на Вас!!!