Очеретяний кіт 13.10 в ART AREA ДК

Легендарний гурт «Очеретяний кіт» у жовтневих мандрах із подільським лаунжем, завітає до Харкова. У теплій, щирій "атмосфері котів" на Вас чекає мандрівка-медитація, чи просто приємність співіснування з котячими світами.

Цьогоріч «Коти» записали новий альбом з оптимістичною назвою «Налягай на весла», і презентуватимуть його на концерті. Особливостями збірки є не тільки класичні «котячі нариси» з буденності яскравих героїв, але й кілька дуетів. Найбільш монументальним та епічним твором є обробка народної пісні «Їхали чумаки». Разом з «Очеретяними котами» цю пісню записали гурти: «Гайдамаки», «ДахаБраха» та неперевершена Катя Chilly.

Ще два яскравих дуети - з Тонею Матвієнко та Мавкою (Ірина Скрипнікова). Першу композицію «Електричка», яку шанувальники гурту знають ще з кінця 90-х, записано разом з автором Анатолієм Секретарьовим, якому у 2017 році виповнилось сімдесят. А також пісня «Піють півні» з Міськом Барбарою («Мертвий півень»).

Особливістю оформлення є два настрої сприйняття пісень. З одного боку філософськи спокійні мотиви від генія сучасного живопису Івана Марчука, з іншого - блискавична мінімалістична експресія львівської художниці Наталки Харів.

Не тривіальність поглядів, оригінальність подільського лаунжу, мандрівки селами і світами маленьких людей, незвіданих шляхів. Етнічна забарвленність у приджазованих романтичних хвилях додають неабиякого колориту Вашій мандрівці очеретяним драйвовим спокоєм!

Історична довідка:

Гурт був заснований у 1995 році. Пройшов неодноразові зміни складу. Стилістично набув цілісності на чолі з Романом Крілем десь у 1998 році, коли вийшов касетний магнітоальбом «Бурса». Попередній матеріал зберігається в невідомих архівах і є вельми цікавим. 

Далі були альбоми: електронний «Манія», фольк-панк «Коломийки», невиданий та «закопаний», російськомовний «Фаза покоя», «Мандрівка в Косаківку», та «Демидівський альбом», записаний в хаті-мазанці на «очеретяній базі» в селі Демидівка, Жмеринського району. У 2016 році вийшов альбом «20 кроків» присвячений ювілею існування гурту, а також пісні в збірці «Ой, у гаю при Дунаю», упорядник – Роман Кріль. У 2017 – реліз альбому «Налягай на весла».

Гурт ставав кілька разів переможцем фестивалю «Червона рута» у номінації «Акустична музика». Брав участь у фестивалях: «Шешори», «Мазепа-фест», «Країна мрій», «Арт-поле», «Славське-рок», «Дунайська січ», «Бандерштат», таі багатьох інших. 

Склад «Очеретяного кота»:
Роман Кріль – голос, гітара;
Микола Доляк – голос, гітара, флейта, піаніка;
Володимир Войчишин – голос, бас-гітара;
Андрій Войтюк – барабани;

Стоимость входа: 100 предпродажа / 130 в день концерта
билеты в клубе, предварительно по телефону 099 016 98 55