У Харкові зберуться на "лекції зі свободи"

r_03_29_reed

29-ого березня 2016 року о 17.30 у Campus Kharkov (вул. Артема 39) пройде другий івент з циклу лекцій Liberty Classes.

До нас завітають Сергій Галкін та Юрій Кузнєцов.

Сергій Галкін - журналіст, редактор журналу reeD. Розповідатиме про те, що таке Sharing Economy та як саме інновації у галузі технологій змінюють наше життя.

Юрій Кузнєцов - економіст, головний редактор журналу "Економічна політика". Розповість про концепт соціальної держави та чому саме він не є перспективним чи надійним у довгостроковій перспективі.

Liberty Classes - це цикл лекцій спрямованих на поширення ідей свободи та лібералiзму.

Liberty Classes цієї весни проводиться в трьох містах України - Харкові, Києві та Львові. Ми бажаємо бачити Україну вільною та процвітаючою країною, в якій на уряд покладені лише питання захисту верховенства закону, приватної власності та вільного ринку.

Ми маємо за мету створити спільноту критично мислячих та ліберально налаштованих молодих людей. Для цього ми створюємо умови, в яких наше перше пост-радянське покоління зможе успішно розвитись.

У 2015 році Liberty Classes відбулись на базі КНЕУ імені Вадима Гетьмана, КНУ ім. Тараса Шевченка та в Одессі.

Серед лекторів, що виступали в рамках проекту, – видатні економісти, журналісти, політики, письменники, історики, зокрема: Павло Шеремета, Роман Скрипін, Мустафа Найєм, Любко Дереш, Вахтанг Кіпіані, Давид Сакварелідзе, Іван Примаченко, Роман Зінченко та інші.

Партнери проекту – KPMG, Kyiv School of Economics, медіа-платформа reeD – надавали подарунки за найкращі запитання спікерам. Лекторій відвідало близько тисячі активних молодих людей.

https://www.facebook.com/LibertyClasses.org