Научный центр в Харькове представляет экологическую выставку

Екологічна виставка «Переосмислення: вчимося у Природи»

З 22 березня до 8 квітня 2016 року в навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проходитиме екологічна виставка «Переосмислення: вчимося у Природи», яку «ЛандауЦентр» організовує разом із Німецьким культурним центром «Ґете-Інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.
r_03_22_landau

Ця виставка розрахована на кожного, хто усвідомлює: без води, вогню, землі й повітря немає життя. І далі запитує: «То чому ж ми виснажуємо надра Землі, забруднюємо повітря й воду, фактично, злочинними діями знищуючи все живе на планеті і себе в першу чергу? Чи є на сьогодні філософія переосмислення життя загалом? Чи є люди, котрі візьмуть на себе відповідальність за майбутнє нашої Землі й захистять, врятують її від смерті?»

Ми хочемо спонукати відвідувачів подумати про це. Тому виставка побудована таким чином, що вона проведе охочих поміркувати через чотири стихії: воду, землю, вогонь і повітря. Рухомі зображення емоційно налаштовуватимуть на інтерактивні діалоги. Минуле вплітатиметься в сучасність, а теперішнє говоритиме з майбутнім. До того ж виставку доповнять цікаві приклади з біоніки, аби люди усвідомили, як біологічні процеси і структури допомагають людству створювати важливі технології й корисні рішення. Ще один аргумент, щоби шанувати природу й довкілля.

Виставка «Переосмислення: вчимося у Природи», безумовно, зацікавить школярів і молодь. Тож ми радо подискутуємо з новими, прогресивними архітекторами майбутнього про те, чим ми мусимо завдячувати природі і як її зберегти.

Коли: з 22.03.2016 до 08.04.2016 (з 10:00 до 18:00)
Де: Навчальний центр «ЛандауЦентр». Північний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна ( пл. Свободи, 6, вхід із боку готелю «Kharkiv Palace Hotel»)
Сайт: landaucentre.org
Цiна: 30 грн.