У Харкові відбудуться Форум та Хакатон «Імпульс змін»

Запрошуємо молодь на «Імпульс змін 2017»!

Вже незабаром, напередодні Дня молоді, 24 червня, відбудуться Молодіжні форум та хакатон «Імпульс змін 2017». Продовжуючи минулорічну концепцію, ми хочемо познайомити амбітну молодь Харківщини та усієї України з успішними кейсами з досвіду провідних суспільних лідерів країни: політиків, бізнесменів, культурних та громадських діячів. А найактивніші з учасників зможуть одразу ж застосувати отримані знання протягом дводенного Хакатону, де в командах розроблятимуть власні суспільні проекти за допомоги наших менторів.

Реєстрація: форум – https://goo.gl/forms/FKZdT433faC2gGug, хакатон – https://goo.gl/forms/RghYgTqTNMeQZ3q12. Поспішайте, залишилось лише декілька місць!

Головною темою, довкола якої нам би хотілось цього року побудувати дискусію та задати імпульс Форуму, стало формування та формулювання іміджу України, як в очах світової спільноти, так і у власних. Розуміючи складність та об’ємність питання, ми розбили його на п’ять блоків: Made in Ukraine, Іміджмейкери України та Іміджмейкери України: молодь, Місце України в світі та Герої нашого часу. Кожному з блоків буде відведено окрему панель Форуму.

Повна програма за посиланням: https://goo.gl/PBQBHB.

Після вступного слова від Олени Сотник та Ігоря Когута, на панелі Made in Ukraine з 10 до 12 ранку учасники дізнаються, що спадає на думку іноземцю, коли він чує про нашу країну. Оскільки бренд «Україна» - це конкретні події, люди та явища. Поговоримо про науку, стартапи, соціальні проекти та культуру, які представляють нас світові.

Короткий кава-брейк передуватиме гарячій дискусії в рамках панелі «Іміджмейкери України» (12:30-14:30), де разом із п’ятьма парламентарями та урядовцями учасники спробують зрозуміти, хто формує міжнародний образ України та як потрапити в це коло.

На післяобідній панелі «Місце України в світі» (15:30-16:20) учасники розберуться із позиціюванням України в світі та місці молоді в цьому. А після інтерактивної вправи на них чекає презентація робіт учасників проекту «Розробка візії позиціювання України у світі».

Четверта панель (16:20-17:20) повертає нас до теми «Іміджмейкерів України». Цього разу мова піде про молодь, яка активно приймає участь у просуванні нашої країни на міжнародній арені вже сьогодні. Учасники познайомляться зі студентами Української академії лідерства, проектом «Корабель лідерства» та молодіжним делегатом України в ООН. Розберемося, як стати «агентом впливу» та долучитися до формування національного іміджу.

На завершальній п’ятій панелі «Герої нашого часу» (17:35-18:35) ми зустрінемось з людьми, які готові ризикувати здоров’ям та навіть життям заради України: ветеранами АТО, волонтерами та героями Майдану. А на заключення – час для неформального спілкування та обговорення вражень під час кава-брейку.

Серед спікерів: народні депутати України Олена Сотник та Борислав Береза, заступниця голови МВС Анастасія Дєєва, директорка ФБ «АнтиСНІД» Ольга Руднєва, засновник театру «Прекрасные цветы» Ігор Ключник та інші.

Для участі просимо зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/FKZdT433faC2gGug1.

Участь є безкоштовною.

Участь у Хакатоні також є безкоштовною. Учасники від 18 до 35 років. Командам бажано мати досвід роботи над соціальними проектами. Кількість заявок від однієї ГО необмежена. До участі буде відібрано до 10 команд, серед яких журі визначить  трьох переможців, які отримають сертифікати на участь в інкубаторі «Імпульс змін» та інші подарунки, що будуть оголошені під час нагородження.

Проживання для учасників з інших міст організатор НЕ оплачує. Харчування під час Хакатону передбачено.

Для участі просимо зареєструватись за посиланням – https://goo.gl/forms/RghYgTqTNMeQZ3q12.

Дедлайн подачі: 20 червня. Участь в Форумі є обов’язковою, хоча б для одного члена команди.

Проект «Імпульс змін» проводиться в рамках проекту «Модельний округ» Олени Сотник Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Довідка:

Проект «Модельний округ» в рамках Програми USAID «РАДА» має на меті відпрацювати сучасні та дієві канали і моделі комунікації народних депутатів та громад, які вони представляють у Парламенті, а також надати інформаційну, організаційну та експертну підтримку.

У рамках ініціативи обрано 7 модельних округів, серед учасників також округ депутата Олени Сотник.