Human Library Days in Kharkiv | 9-10 серпня

10 серпня о 18:00 у Харкові відбудеться «Жива Бібліотека». Це формат зустрічей з людьми (живими книгами), які говорять відкрито про себе, і про те, що робить їх особливими, цим вони допомагають іншим людям (читачам) позбутися стереотипів та стигм, нав’язаних суспільством.

Ні для кого не секрет, що в наших головах безліч стереотипів, різних. Але деякі стереотипи переростають в упередження і дискримінацію цілих соціальних груп. Жива Бібліотека - це інструмент, який вирішує цю проблему. Через спілкування, можна розвіяти сумніви і страхи, породжені незнанням. Адже читач «живої книги» має унікальну можливість побачити життя того, з ким спілкується, під зовсім іншим кутом.

Особливо актуальною сьогодні є тема стереотипів щодо мешканців Східної і Західної України. Саме тому до Харкова приїдуть «книги» зі Львова, щоб ламати усталені погляди, часто нам нав'язані.

Напередодні живої бібліотеки  ̶  9 серпня о 18:00, відбудеться тренінг з конфліктного менеджменту «Жива Бібліотека як інструмент подолання конфліктів»  ̶   для активістів та молоді.

Вхід на всі заходи вільний за попередньою реєстрацієюhttp://bit.ly/2u9qVNy

Місце проведення:  Центр "Hillel"; пл.Конституції, 1 ; "Дворец труда", 3 під'їзд, к. 32-01.