Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики | 27-28 лютого

Queen Gymnastics_A2_Na sayt

27-28 лютого 2016 року відбудеться Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики.

Більше 300 учасниць зі всієї країни будуть змагатись за звання Королеви гімнастики, та Принцеси гімнастики з 3-ох категорій у кожній віковій групі.

Змагання проводяться у м. Харкові на базі спортивного комплексу «Кондиціонер» починаючи з юних гімнасток 2012 р.н. та закінчуючи Майстрами спорту України. Змагання проводяться неприбутковою організацією КЗ «КДЮСШ №16» тренером-викладачем Калуцькою Іриною Вікторівною (майстром спорту України з художньої гімнастики). Метою якого є популярізація художньої гімнастики, підвищення спортивної майстерності гімнасток, обмін досвіду праці тренерів, встановлення дружніх спортивних зв’язків між містами України та виявлення кращих гімнасток. Пропаганда здорового способу життя.

Турнір проводиться під патронатом народного депутата України

Хомутинніка Віталія Юрійовича.

Художня гімнастика сьогодні - це не просто вид спорту. Це  гармонія між  мистецтвом та спортом. Художня гімнастика не обмежується силою, витривалістю і спритністю. Перед спортсменками стоїть досить непросте завдання, гімнастки повинні виховувати в собі естетичну духовність і грацію.Складні комбінації, що складаються з гімнастичних, акробатичних, танцювальних, плавних, гнучких, пластичних вправ з предметами (скакалка, обруч, м'яч, булави,стрічка), у супроводі красивої музики-Ось що таке Художня гімнастика. Саме цю майстерність оцінюють кваліфіковані судді з різних міст України.

Благодійну підтримку надають  Українська торгівельна марка одягу «TARA», магазин атрибутів та аксесуарів для художньої гімнастики «QueenofGymnastics». Усім учасницям надається безкоштовна екскурсія до контактного «Еко парку» від Фельдмана Олександра Борисовича.