Харків'ян закликали бути вільними

Цього квітня у Харків завітав незвичайний та неймовірно енергійний чоловічий гурт «Біла Вежа».

Завдяки своїй енергетиці, пісням та іміджу хлопців, їх сміливо можна було б назвати ангелами української рок-сцени.

04_20_Bila_Vezha_2

Про гурт «Біла Вежа» кажуть, що це – феномен українського музичного світу. Хлопці успішно доводять, що можна уникати стандартів та ярликів сучасного шоубізу та створювати свій унікальний музичний образ і стиль. У 2015 році гурт «Біла Вежа» став учасником шостого сезону національного співочого шоу «Х-Фактор» на СТБ. Подолавши попередні етапи, хлопці увійшли у ТОП-5 найкращих виконавців 6 сезону «Х-Фактор».

04_20_Bila_Vezha_3

Гурт «Біла Вежа» по праву вважається одним з найромантичніших рок-колективів України. Творчість гурту – щира та чуттєва, а завдяки рок-музиці – ще й потужна та енергійна. А лірика пісень – глибока та змістовна.

04_20_Bila_Vezha_4

Наразі хлопці записали 2 альбоми та випустили 5 синглів.

У Харків колектив завітав у рамках свого всеукраїнського туру на підтримку синглу «Бути вільним».

04_20_Bila_Vezha_5

На сцені були виконані пісні – «Моя остання», «Як тебе знайти», «Те, що бачиш ти», «Поле троянд» та інші.

04_20_Bila_Vezha_604_20_Bila_Vezha_5

Також соліст виконав свою улюблену пісню – «В ту саму хвилину». Головний герой у цій композиції співає те, що хотіла би почути кожна дівчина від свого хлопця: «Згадай тоді мої слова: тебе не покину і буду завжди поруч я».

04_20_Bila_Vezha_704_20_Bila_Vezha_6

Потім хлопці оголосили пісню про дивовижну дівчину. «Хоча, усі тут дивовижні, – зауважив соліст, – тому, ця пісня про всіх дівчат на цьому концерті».

04_20_Bila_Vezha_8

Окрім того, музиканти виконали свій новий сингл «Бути вільним». «Бажаю вам бути вільними та щасливими завжди», – побажав Євген Скоценко присутнім у залі.

04_20_Bila_Vezha_9

Але сюрпризи на цьому не закінчувалися. Музиканти виконали ще декілька нових пісень. Навіть ті, які були написані за тиждень і за день до виступу.

04_20_Bila_Vezha_10

Також пролунала пісня «Твоє ім’я», з їх першого альбому, і «Моє серцебиття» – «про найважливіше у житті кожної людини – кохане серденько», – зазначили музиканти.

Прозвучали разом з цим і патріотичні пісні – «Ми не забули»: про тих, хто дарує спокій нашій країні, «Не твоя війна», і навіть «Виростеш ти, сину» на слова Василя Симоненка.

04_20_Bila_Vezha_12

Після останньої пісні, глядачі ніяк не хотіли відпускати хлопців. Але найближчим часом їх можна буде побачити знову. Адже вже оголошена участь «Білої Вежі» на одному із найбільших фестивалів України – «Схід-Рок», а також у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep» у квітні 2016.

04_20_Bila_Vezha_11

Крім того, гурт працює над своїм третім альбомом у співробітництві із «ФДР Мюзік». Отже чекаємо нових пісень, виступів та яскравих емоцій від колективу «Біла Вежа!

© Ксенія Фарафонова

Фото: Ліза Ляшенко

Читайте також:
Красиво та драйвово «Антитіла» завітали до Харкова
Немає нічого зайвого, або концерт Сергія Бабкіна та його новий альбом «#неубивай»
Один в полі не воїн - Огляд виступу шоу "Вар’яти"