У Харкові відбувся музичний перформанс зірки національного масштабу

25-го березня у ККЗ «Україна» не було де яблуку впасти. Сергій Бабкін зібрав усіх – і молодь, і старших людей. На сцені – дивні, на перший погляд, конструкції, схожі на світильники. На годиннику 19:23 і виступ починається. Напевно у Вас перед очима гурт, що виходить на сцену, вітається та йде до свого інструменту. Ні. Тільки не тут. Тільки не у Сергія.

03_25_Babkin_3

Усюди темно, і тільки біле полотно на сцені світиться. Неймовірно грамотна та продумана театральна постановка з ліхтарями та мовою тіла. Скажу одразу – заворожує. І ось на сцені Сергій із зав’язаними очима та флейтою у руках.

03_25_Babkin_4

Перша пісня – «Верь». Між наступними піснями не було ні перерв, ні вітань, нічого. Це була грамотна вистава, у доброму сенсі цього слова. Неймовірно якісна гра музичних метрів, за сумісництвом – колег Сергія. Чаруючий звук саксофону та клавішних, якісна електро-обробка композицій, неймовірний контрабас у поєднанні з ударними. Все це – єдина система.

03_25_Babkin_5

Плейліст харківського концерту: Верь, Ангел, Але, Напиши меня. Любимица, Боль моя, Твоя воля, Супутник, Полосі, Магнит, Пробач, Чудеса, Тело моё, Блюз вантажівки, Агов, Скупая мечта, Метафора, Баба Є, Не убивай.

03_25_Babkin_6

Це був не просто концерт, це був справжній перфоманс, що вміють створювати далеко не всі артисти естради. Пісні, що пропитані сенсом та коханням, боллю та стражданням, і, звичайно, щастям: «Думай о чем хочешь, делай как тебе удобно. Если тяжело идти – лети птицеподобно…»

03_25_Babkin_7

Напевно, найвідвертішим та найбільш емоційним можна вважати номер на пісню «Метафора». Уявіть собі: валіза, що перетворюється на таксофон, Сергій, який ніби розмовляє по телефону із своїм коханням і розповідає, що:

«Мне жить без тебя не хочется, это не метафора, не аллегория….

Я буду жить, пока живешь ты…».

03_25_Babkin_8

І ось, основний блок концерту відіграно, публіка аплодує стоячи і, звичайно, кличе на біс. Гурт, довго не вагаючись, виконує бажання, і вже на першу ж пісню на сцену разом із Сергієм підіймається його маленька донечка Веселіна, а далі – і його син Артур. Пісня, як Ви вже могли здогадатися – «Ты – всё, что у меня есть». Далі – «Мотор», а після – одна з найвідоміших та найчуттєвіших пісень Сергія Бабкіна – «Забери меня к себе».

03_25_Babkin_9

03_25_Babkin_10

Сергій дякує усій своїй команді, не оминаючи й своїх батьків та дружину, наголошує, що концерт у рідному місті був найбільш хвилюючим, але у той же час – найтеплішим. «Харьков, Вы даже Киев переплюнули! До новых встреч!».

03_25_Babkin_11

Тож, до нових зустрічей, Сергій Бабкін! А Вам, друзі, радимо #неубивать свою мрію, теплоту та кохання.

© Віра Кучеренко

Фото: Лілія Кієнко


Читайте також:

Красиво та драйвово «Антитіла» завітали до Харкова
BAHROMA точно знает, что над нами есть что-то выше
Mad Heads: «Харьков – наша первая гастрольная любовь»